LAJMET E FUNDIT ...

Banka e Kombetares per Kombetaren

Union Bank sponsor zyrtar i kombetares se futbollit vazhdon mbeshtet Kombetaren Kuq e Zi.                                         Mbas fitores teknike me Lihtenshtejnin dhe barazimit te veshtire ne Maqedoni Kombetarja Kuq e Zi renditet ne vend te trete ne grup me 13 pike.                                                 Nga kalendari i ndeshjeve te mbetura duket se renditja brenda grupit do te ruhet deri ne fund te eleminatoreve te boterorit 2018.

Union Bank me Kombetaren Kuq e Zi

Ne nje organizim ne ambjentet e Hotel Tirana International, stafi i Deges Qendrore dhe ai i Departamentit te Marketingut ju dha karta krediti Kuq e Zi, lojtareve te rinj te Kombtares dhe trajnerit z Christian Panucci.  

Urojme qe karta e kreditit  mastercard, me simbolin shqiponje te kombetares, ti sjelle fat kombetares ne ndeshjet ne Elbasan dhe ne Maqedoni dhe shume suksese trainerit te ri z Panucci ...kliko per te pare fotot

Bli me Karten "Kuq e Zi"

Super Oferte per te gjithe mbajtesit e kartes Kuq e Zi , cmim preferencial per blerje tek dyqani zyrtar I FSHF-s.
Bli me karten Kuq e Zi dhe perfito zbritje deri ne 50 % ne dyqanin zyrtar te FSHF-s ...kliko per me teper

Stafi i Union Bank i përgjigjet urgjencës humanitare për dhurim gjaku

Punonjësit e Union Bank dhurojnë gjak për fëmijët talasemikë.
Dhurim i gjakut u organizua në ambjentet e Union Bank në thirrje të situatës emergjente të shpallur nga Kryqi i Kuq Shqiptar"!...kliko per me teper

UnionBank ne Media